piątek, 16 sierpnia 2013

Pracowity dzień :)

Dzisiaj spędziłam pracowity dzień z Sasi - po zaprojektowaniu kilku papierów można było sobie wspólnie poskrapować. Znalazłyśmy kartkowe wyzwanie na Scrapujących Polkach i do dzieła.
Poprzedni mój pobyt u Sasi spędziłam ledwie żywa na kanapie za to dzisiaj scrapowałam tak, że tylko papier furczał. Przez kolejne dni będziemy pokazywać z Sasi nasz scrapowy "urobek".
Ale do rzeczy - wytyczne do wyzwania:

Wytyczne:
1. Stwórz kartkę na dowolnej bazie używając TYLKO JEDNEGO papieru scrapowego (jednostronnego lub tylko jednej strony dwustronnego) - proszę, aby był to papier w  jednolity wzór na całej powierzchni, żeby łatwo było zweryfikować, czy użyto tylko jednego arkusza.
WYJĄTKIEM MOŻE BYĆ JEDYNIE BAZA, NAPIS ORAZ KWIATY I LISTKI , POZA TYM UŻYWAMY TYLKO JEDNEGO ARKUSZA PAPIERU!
2. Na kartce muszą znaleźć się minimum 2 warstwy tego papieru (oczywiście im więcej tym lepiej ;)) + minimum jeden element wyciety z tego arkusza - pasek pod napis, kształt wycięty wykrojnikiem, dziurkaczem itd...

3. Pomiędzy warstwami umieść koronkę/gazę/pogniecioną bibułkę/materiał/ kalkę (do wyboru, z zastrzeżeniem, że nie może to być papier, jakiego zwykle używamy)- muszą one wystawać spod każdej warstwy- i tej naklejonej na bazę i wierzchniej (wierzchnich, jeśli będzie ich więcej). Elementy, które umieszczamy pod poszczególnymi warstwami muszą wystawać z każdej strony, niekoniecznie na całej długości, ale muszą być widoczne. Pod każdą z warstw może znaleźć się inny materiał.
4. Na kartce musi znaleźć się napis  (może być na pasku lub dowolnym niewielkim kawałku papieru, np wizytówkowym, może być stemplowany, wydrukowany, wycięty, z tekturki, itp )1. Papier - jeszcze ciepły
2. Element wycięty z wykrojnika, to  etykietka pod napisem
3. Między warstwami mam gazę
4. Napis to Agateriowy stempel - o ten :)

Zapraszam do Sasi - praca na to samo wyzwanie a zupełnie inna :)

1 komentarz:

  1. Ach jak Ci to ładnie wyszło :) Monochromatycznie, a wcale nie nudno, za to delikatnie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)